•  м. Миколаїв, вул. Молодогвардійська, 36
    • +38 0512 59-07-07
    • averbukh63@gmail.com
    • +38 050 337-20-53
    •         

 

Навіщо потрібна програма 12 КРОКІВ АНОНІМНИХ АЛКОГОЛІКІВ?

Текст написаний керівником групи анонімних алкоголіків.

Пишу для тих, у кого дійсно алкогольна залежність і кого вона дістала так, як свого часу мене. Пишу не для тих, хто просто багато п'є по своїй дурості, а для чоловіків пиття, для тих, кому ця волога доставляла неймовірне блаженство і насолоду, роблячи нас вільними, щасливими і в міру вільними. Алкоголь був тим, з ким я хотів бути разом. Коли мені погано, пив, щоб стало краще, коли у мене радість, пив, щоб вона стала ще більше, пив, коли ноги самі загортали в забігайлівку. І мені завжди було його мало. З ним добре і спокійно, весело і відчуваєш драйв.

Я не хотів відпускати від себе цей стан радості, миру і, ... напишу любові. Любові до цього стану сп'яніння, до якого було все прагнення душі моєї. Я навіть людей починав більше любити. І сила цього, не просто бажання, а саме прагнення, завжди перевищувала турботу про здоров'я, сім'ї, кар'єрі. Ну а так, як я пишу людям розуміючим, то ви знаєте, що такі почуття і такий стан з часом проходять. І потрібно пити більше і більше, вже не для досягнення ейфорії, а що б дотягнутися хоча б до стану середньої паршивості. А при подальшому багаторічному вживанні, ти вже з дерьмово стану вже не виходиш. Чи не п'єш, тобі погано, п'єш ще гірше, тому що не отримуєш полегшення, і тебе ніхто не розуміє. Ти потрапляєш в зачароване коло, з якого немає виходу, а кредитори на порозі. Потрібно за все платити, за всіма рахунками, а платити нічим, і не хочеться більше жити, тому, що все набридло, і все кругом скоти, і ти кажеш Богу, якщо віриш, або ближнім, що вони люблять тільки худобу, негідників і мерзотників . Себе теж не щадиш, кажучи: «я, теж тварина, але все одно краще за всіх цих ваших покидьків, мразь і нелюдів».

І шо робити? Не буду писати, хто і до чого з нас здогадувався, розповімо на групі і тебе послухаємо, якщо захочеш розповісти про своє життя. Так ось, ти не один, і з цією проблемою люди стикаються з часів Ноя. Лікарі сказали, що у нас алергія на алкоголь, і ми з цим погодилися. Але, є в нас ще щось, що потрібно знайти і виправити, щоб звільнитися від цієї пристрасті, від цієї феноменальної тяги, яка сильніше нас, протистояти якій людина не може. Потрібна сила, яка перевищує нашу власну силу. Сила знаходиться в групах, що працюють за програмою 12 кроків.

Це програма Всесвітнього співдружності Анонімних Алкоголіків, реабілітаційна програма, яка працює і дає результати. Вона необхідна для людей які вирішили змінити своє життя.

Це програма для тих, хто хоче кинути пити не для мами, дітей або ідеалів, а для себе. Вона для тих, хто хоче не пити, але нічого не виходить, для тих, хто втомився боротися.

 

Перестань боротися! Приходь до групи АА «ВІДРОДЖЕННЯ». Там такі ж люди, як і ти.

Чоловіки і жінки, що прийняли рішення повірити, що в цьому житті можна змінитися на краще і торкнутися щастя. Немає вступних чи членських внесків, ми не займаємося політикою, не належимо до якоїсь Церковної організації, що не агітуємо і не пропагуємо тверезий спосіб життя.

 

Ми ділимося тим, що у нас є, - своєю тверезістю. Якщо ти готовий її прийняти, приходь.

м.Миколаїв, вул. Молодогвардійська 36, Кліника доктора Авербуха
Вхід з двору.
Середа 18:30. субота в 18:00.
+38 050 337-20-53,
+38 096 337-20-53,

Задати запитання

Клиника Доктора Авербуха А.И. - задать вопрос