•  м. Миколаїв, вул. Молодогвардійська, 36
    • +38 0512 59-07-07
    • averbukh63@gmail.com
    • +38 050 337-20-53
    •         

НАШІ ПОСЛУГИ

Випадковості не випадкові

Клініка доктора Авербуха О.І. Лікування алкоголізму та наркоманії.

 

Ми живемо у світі технологій, що швидко розвиваються. Але самі не встигаємо за ними та розриваємося між необхідністю заробити на життя та побутом, не кажучи вже про духовний розвиток. І відчути себе максимально реалізованим та задовольнити свої потреби доволі важко.

 

Вам доводилося відчувати, немов життя проноситься повз? Невпевненості у собі додає уявлення про «ідеальне життя», яке нав’язують соцмережі. А далі – сумніви, розчарування, страх перед майбутнім. І це все, імовірніше, стає закономірністю, ніж винятком.

 

Але, як відомо, безвихідних ситуацій не буває. Якщо ми вже живемо в цей час, то обов'язково життя дасть нам можливість стати сильнішими й мудрішими. Варто зупинитися на мить у шаленому темпі та поглянути на все під іншим кутом. Змінивши спосіб мислення і бачення ситуації, ми зможемо в проблемі побачити рішення, в родині створити гармонію і затишок, у стосунках знайти порозуміння, навколо побачити друзів, а в світі відчути підтримку! Іноді здається, що це привілей одиниць, «обраних». Але якщо в них запитати, як вони досягли такого, то найчастіше почуємо відповідь: варто пізнати себе. А пізнаючи себе, пізнаєш світ.

 

Ми народжені переможцями і прийшли в цей світ, щоб відчувати щастя перемоги. Ми не зобов'язані постійно бігти за щастям. Адже щастя – це не мета, а спосіб життя.

 

Кожен з нас щодня обирає, як почати день, з яким настроєм, у якому оточенні. Це єдина правда. Ми своїми словами, думками і бажаннями створюємо ту реальність, в якій живемо сьогодні та будемо жити завтра. Ми завжди можемо змінити світ: свій і навколишній. Можливо, про це ви вже десь чули. А, може, навіть думали почати змінювати свій світ. Чи починали, але нічого не змінилося. Тож давайте спробуємо разом з нами!

Зміни те, на що ти здатний, усвідом свої сили і можливості, стань тим, ким ти народжений бути!